Medžioklės reikmenys

InfiRay E3 max įspūdžiai po metų naudojimo. Varom apžiūrėti gyvūnų!0

Žurnalo Medžioklė korespondentė Kate Stern išbando InfiRay E3 Max V3. Daug sumedžiota, daug patirta ir daug gyvūnų nufilmuota.

Klausykite pasakojimo apie patirtį su šia termo kamera medžioklėje ir kartu su medžiotoja leisitės į vieną turtingiausių medžioklės plotų stebėti gyvūnų – tauriųjų elnių su augančiais ragais, kiaulpienes lesančių šernų, tamsos priedangoje žaidžiančių kiškių ir kitų žvėrių.

InfiRay E3 max įspūdžiai po metų naudojimo. Varom apžiūrėti gyvūnų!

InfiRay E3 Max V3

Termo kameros 12 mikronų šilumos jutiklis leidžia įrenginiui užfiksuoti detalius šiluminius vaizdus. Įrenginys puikiai veikia esant įvairiems temperatūrų diapazonams, o 50 Hz kadrų dažnis užtikrina, kad įamžintumėte kiekvieną norimą akimirką.

Termokamera išsiskiria puikiais techniniais parametrais: aiškesniu, detalesniu vaizdu, leidžiančiu lengviau įvertinti stebimus objektus.

Kalibravimas veikia tyliau, ilgesnis įrenginio eksploatavimo laikas, gerėja vaizdo kokybė.

Budėjimo režimas

Kai nenaudojate įrenginio, įjungiamas budėjimo režimas, kurio metu ekranas išsijungia ir neskleidžia šviesos, o tai užtikrina, kad esate nematomas. Ši funkcija nekeičia jūsų nustatymų ir, jei reikia, galite iš naujo suaktyvinti ekraną ir grįžti į stebėjimą mygtuko paspaudimu.

PIP funkcija

„Vaizdas vaizde“ (vaizdas vaizde funkcija) padidina vaizdo tikslumą. Ekrano viršuje pasirodo ekranas su 2 kartus padidintu vaizdu. Tai padeda priartinti objektą, išlaikant matymo lauką visame ekrane.

5 spalvų paletės

5 spalvų paletės leidžia pasirinkti patogiausią variantą – „white hot“, „black hot“, „red hot“, „color“ yra „hot target highlight“. Greitas ir lengvas perjungimas tarp skirtingų spalvų palečių.

Itin aiški funkcija

Režimas skirtas pagerinti vaizdą, kai yra nedidelis temperatūrų skirtumas – blogos oro sąlygos, pavyzdžiui, stiprus rūkas ar lietus. Režimas padidina vaizdo detales, paryškina šilumą skleidžiančio objekto kontūrus.

Susiję straipsniai

Naujasis priedas. Medžioklės ginklai ir šaudymas

LA.lv