Medžioklės reikmenys

Gamykla atšaukia serijos CZ 600 ginklus0


CZ 600
CZ 600
Gamintojo reklamine nuotrauka

Vienas populiariausių ir žinomiausių ginklų gamintojų Lietuvoje ir Baltijos šalyse Česká zbrojovka (CZ) šiemet Vokietijos parodoje IWA Outdoor Classics pristatė naujos serijos CZ 600 ginklus. Tai premium klasės ginklų modelių serija su lengvo vamzdžio profiliu.

CZ 600 ERGO polimerinė buožė yra patobulinto ergonomiško dizaino, kuris leidžia šaudyti ne tik komfortiškai, bet ir maksimaliai tiksliai. Didelis privalumas tai, kad galima reguliuoti buožės ilgį, pritaikant guminius įdėklus buožės pade.

CZ 600 ERGO gaminamas šešiais populiariausiais kalibrais – nuo .223 Rem iki .300 Win Mag. Šiam modeliui gamykla garantuoja 3 pataikymų grupę per 1 MOA, šaunant iš 100 metrų gamykliniais šaudmenimis. Tai yra labai įspūdingas rodiklis.

Šiuo metu CZ svetainėje yra informacija apie tai, kad atšaukiami serijos CZ 600 modeliai. CZ 600 įsigiję klientai turėtų sekti nurodymus svetainėje. Pasirodo, CZ rado šių karabinų saugumo problemų, todėl gamykla nedelsdama paskelbė atšaukianti ginklus. Konstatuota saugumo rizika, kai vamzdis netinkamai priveržiamas. Kad pašalintų galimą saugumo pavojų šaunamojo ginklo naudotojui, gamintojas nedelsdamas ragina šių ginklų savininkus susisiekti su gamykla ir ginklo nenaudoti, kol jis nebus patikrintas.

CZ 600 karabinai sukonstruoti taip, kad naudotojas galėtų keisti vamzdžius ir kalibrus. CZ nustatė, kad vamzdį netinkamai priveržus kyla rizika ginklui iššauti.

Susiję straipsniai

Kalbant apie naujus ginklų modelius, klaidų ir problemų pasitaiko daug kam, todėl pagirtinas CZ sprendimas parduotus ginklus atšaukti, kad būtų pašalinta saugumo rizika. Tikėkimės, kad problemos netrukus bus pašalintos!

Naujasis žurnalo priedas jau prekyboje!

LA.lv
Prašome komentuoti mandagiai, nekurstyti neapykantos ir apsieiti be keiksmažodžių.