Patirtis

Esamus medžioklės namelius teks nugriauti. Įsakymas bus per dvi savaites0

Nuotrauka: iš archyvo

Medžiotojų sąjungos „Gamta“ vadovas Raimondas Ribačiauskas informuoja apie svarbias naujas biotechninių statinių įrengimo ir registravimo tendencijas.

“Birželio 19 d LMS “Gamta”, Sūduvos medžiotojų sąjungos ir LMŽD vadovai dalyvavo VĮ Valstybinių miškų urėdijos surengtame pasitarime dėl medžiotojų biotechninių statinių valstybiniuose miškuose perspektyvos. Susitikime buvo aptartos kelios temos“, – sakė LMS “Gamta” vadovas.

• Visi biotechniniai statiniai suskirstyti į 5 grupes:
• Stacionarūs medžioklės įrenginiai
• Gyvūnų šėryklos
• Viliojimo vietos
• Pirminės žvėrių apdorojimo aikštelės
• Gyvūnų atliekų duobės

Po susitikimo su medžiotojų organizacijų atstovais, pirminė informacija rodo, kad visi įrenginiai turės būti suderinti, jie negalės būti arčiau kaip 200 metrų iki jaunuolynų iki 30 metų amžiaus, jie negalės trugdyti įmonės veiklai, bus nederinama naujų pirminių žvėrių apdorojimo aikštelių ir gyvūnų atliekų duobių įrengimas, o senos privalės būti nugriautos per protingą terminą (bus nurodyta), reikės sudaryti sutartis.

Reikės nugriauti visus statinius kurie turi bet kokį pamatą ir t.t. Žodžiu valstybiniuose miškuose jūs negalite turėti jokių pavėsinių, namelių ir pan. VĮ valtybinė miškų urėdija pažadėjo per dvi savaites paruošti tvarką, biotechninių įrenginių registracija bus vygdoma elektroninėje erdvėje.

Susiję straipsniai

„LMS Gamta“ vadovas informavo, kad VĮ Valstybinių miškų urėdija įsakymas gali būti parengtas po dviejų savaičių. Papildoma informacija bus pateikta vėliau.

Išleistas naujas žurnalo numeris!

LA.lv