Patirtis

Dabar daug lengviau užduoti klausimą VMVT0

Šatinis: Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba

Modernizavus Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos (VMVT) skambučių centrą, pradėjo veikti naujas trumpasis konsultacijų telefono numeris – 1879. Dabar specialistų pagalba bendru telefonu pasiekiama dar lengviau ir greičiau – nauja skambučių valdymo sistema leidžia racionaliai paskirstyti besikreipiančiųjų srautus iš visos Lietuvos, operatyviai ir kompetentingai suteikti interesantus dominančią informaciją jų veiklos vietoje per dešimt teritorinių departamentų bei užtikrinti geresnę VMVT teikiamų paslaugų kokybę.

„Konsultavimas, o ne baudos yra mūsų veiklos prioritetas. Ženkliai didėjant besikreipiančiųjų, turime efektyviau prisidėti prie verslo aplinkos gerinimo, kad greitas ir kokybiškas konsultavimas bei atviresnis ir glaudesnis ryšys su verslu bei vartotojais tarnautų verslo sėkmei ir rinkos saugumui. Žengiame dar vieną žingsnį visuomenės link, tampame dar lengviau pasiekiami ir tikimės, kad naujajame konsultavimo centre įdiegta moderni skambučių valdymo sistema padės efektyviau vykdyti su verslo bei asmenų konsultavimu susijusias funkcijas bei gerinti teikiamų paslaugų kokybę ir greitį“, – sako VMVT direktorius Mantas Staškevičius.

Vadovo įsitikinimu, modernizuotas skambučių centras padės didinti paslaugų prieinamumą ir užtikrinti konsultavimo telefonu kokybę. Pavyzdžiui, iki šiol konsultacijos buvo teikiamos 43 skirtingais VMVT departamentų ir skyrių telefonų numeriais, todėl dabar gauti konsultaciją bus paprasčiau skambinant vienu numeriu 1879.

Tuo tarpu naujojo konsultacijų centro koordinatorė Agota Mizeraitė priduria, jog pastaraisiais metais ypač padidėjo naujo verslo kūrimo, importo bei eksporto, maisto ruošimo, žymėjimo bei pardavimo, gyvūnų augintinių globos, gabenimo, vakcinavimo ir ženklinimo mikroschemomis konsultacijų poreikis – vien per pirmąjį šių metų pusmetį VMVT centrinė tarnyba atsakė į beveik 7,5 tūkstančio skambučių telefonu. Tai yra keturis kartus daugiau nei per visus praėjusius metus. Todėl nuo šiol paskambinus vienu numeriu bus galima pasiekti vieną iš dešimties VMVT teritorinų departamentų, pagal skambinančiojo vietą.

„Konsultavimo centre visoje Lietuvoje dirbs daugiau nei dvi dešimtys konsultantų, visada pasiruošusių suteikti pirminę konsultaciją, ir daugiau kaip pusšimtis antro lygio specialistų, kurie, esant poreikiui, teiks konsultacijas įvairiomis VMVT kompetencijos temomis. Nauja sistema registruoja kiekvieną skambutį, net jeigu telefono linija užimta – skambinusiojo numeris matomas konsultantams. Sistemoje vykdoma duomenų analizė – nustatomas paklausimo pobūdis, atsakymų pateikimo seka, operatyvumas ir tikslumas, o tai padeda aiškiau įvertinti esamą situaciją bei priimti tinkamus sprendimus. Galėsime efektyvinti procesus atsižvelgiant į besikeičiančius modernios visuomenės poreikius“, – apie naujos sistemos privalumus pasakoja A. Mizeraitė.

Susiję straipsniai

Bendru telefonu 1879 besikreipiantieji automatiniame meniu gali pasirinkti juos dominančią temą ir gauti konsultaciją arba palikti balso pranešimą „pasitikėjimo linija“ – tai ne tik padės gauti tiesioginį atgalinį ryšį iš paslaugų gavėjų, priimti pastabas ir jas analizuojant gerinti VMVT veiklos kokybę, bet ir tarnaus galimos korupcijos užkardymui.

Naujasis žurnalo priedas jau prekyboje!

LA.lv
Prašome komentuoti mandagiai, nekurstyti neapykantos ir apsieiti be keiksmažodžių.