Patirtis

Artėja rugsėjis. Metas mokytis elnių kalbos0

Nuotrauka: iš archyvo

Lietuvos elnių kvieslių asociacija (LEKA) kviečia visus susidomėjusius registruotis į elnių kvietimo kursus.

„Kasmet organizuojame elnių kvietimo kursus, vykstančius skirtinguose rajonuose. Kiekvienas medžiotojas, medžiotojų klubas ar rajoninė organizacija gali kreiptis ir pasikviesti mus pas save“, – sakė LEKA vadovas ir pradininkas Daivaras Rybakovas.

Kursai trunka vieną dieną. Teorinės paskaitos trunka penkias šešias valandas. Jei kursus organizuoja medžiotojų klubas ir medžioklės plotai netoli, LEKA dėstytojai mielai patraukia su medžiotojais į mišką, kad ištirtų teritoriją ir patartų, kurioje konkrečioje vietoje būtų galima sumedžioti taurųjį elnią.

Kasmet rugpjūtį LEKA, bendradarbiaudama su Valstybine miškų urėdija, rengia mokymus mokiniams – vaikams, jaunuoliams, o kartu ir jų tėvams. „Dažniausiai tokie mokymai vyksta Jurbarko rajone esančioje Kalvelių girininkijoje. Šiemet taip pat planuojame tęsti šią praktiką ir kviečiame mokyklų klases teikti paraiškas, – aiškino D. Rybakovas. – Kiekvienais metais mūsų nuotykiai miške ir vaikų įspūdžiai būna nepamirštami. Praėjusiais metais mums pasisekė pamatyti įvairių maurojančių elnių patinų. Kai patraukėm jų link, susitikome šernų. Išties nuotykis buvo nenusakomas.“

Susiję straipsniai

Visą informaciją apie elnių kvietimo kursus ir išvykas į gamtą rasite LEKA Facebook paskyroje arba galite kreiptis asmeniškai į D. Rybakovą telefonu 8 655 31 557 arba el. paštu daivarasrybakovas@gmail.com.

Naujasis žurnalo priedas jau prekyboje!

LA.lv
Prašome komentuoti mandagiai, nekurstyti neapykantos ir apsieiti be keiksmažodžių.