Medžioklės reikmenys

Alaska Tundra Blaze 3D apranga žiemos mėnesiams0

Gamintojo reklaminė nuotrauka

Tai permainingoms žiemos sąlygoms pritaikyta apranga. Medibuapgerbi.lv siūlo neperšlampamą striukę, skirtą dėvėti vėsiais medžioklės su varovais mėnesiais, apsaugančią drėgnu ir vėjuotu oru.

Dėl orui laidžios membranos užtikrinamas komfortas iki −15 laipsnių lauko temperatūros ir net intensyviai vaikštant. Striukė pasiūta iš tylaus ir minkšto audinio, su reguliuojamu ir nuimamu gobtuvu, kaklo pašiltinimu vidinėje gobtuvo pusėje. Panaudoti vandens nepraleidžiantys užtrauktukai. Tačiau geriausia vis dėlto yra spalva, dėl kurios medžioklės su varovais sąlygomis medžiotojas bus matomas kolegoms.

Alaska Tundra Blaze 3D rinkinys – tai dviejų sluoksnių kostiumas vėlyviems sezonams ir žiemai. Šiuolaikiška medžioklės apranga sukurta remiantis naujausiomis technologijomis, tyli, nečežanti, vandeniui atsparia membrana užtikrina maksimalų funkcionalumą, saugo nuo lietaus ir šalčio. Šiuo metu Aliaska siūlo geriausią kainos, funkcionalumo ir kokybės santykį rinkoje. Žinoma, reikia atsižvelgti ir į tai, kad geriausia įsigyti visą drabužių komplektą – nuo apatinių iki viršutinių drabužių. Tik tada bus galima mėgautis visais privalumais.

Gamintojo reklaminė nuotrauka


Alaska Tundra medžioklės komplektas – tai drėgmės nepraleidžiantis kostiumas su šiltu SuperLoft pamušalu, skirtas šaltesniam metų laikui. Ilgas kirpimas suteikia papildomo komforto. Striukės krūtinės kišenės įsiūtos su vandeniui nepralaidžiais užtrauktukais ir dvi didelės kišenės skirtos rankoms. Reguliuojamas gobtuvas ir rankogaliai. Kelnės yra su paaukštinta juosmens dalimi nugaroje, o dėl raištelių jos dar patogesnės. Keturios kišenės su vandeniui nepralaidžiais užtrauktukais. Reguliuojamas juosmuo ir klešnės.

Drabužis pasiūtas iš tylaus ir minkšto, matinio austinio audinio, atsparios vandeniui ir laidžios orui Rain-Stop medžiagos. Jis pasiūtas su ventiliaciniais užtrauktukais šonuose, taip pat vandens nepraleidžiančiais YKK užtrauktukais. Reguliuojamos klešnės, taip pat su lipukais ir elastine guma reguliuojamas kelnių juosmuo.

Skirtingai nuo ankstesnio kostiumo, šis turi nuimamą gobtuvą, kas yra tikrai svarbus privalumas įvairiose medžioklės situacijose. Kelnėms sukurtos naujos kišenės: yra jau ne tik užsegamos užtrauktukais, bet ir dvi kišenės su spaudėmis. Spalvos: dominuoja nebe juoda, o gamtos sąlygoms pritaikytas kamufliažas. Be to, šoninės kišenės dabar didesnės ir patogesnės medžiotojui.

Striukė
2023 m. kolekcijos striukė su nuimamu gobtuvu! Ilgas siluetas suteikia papildomo komforto. Ant krūtinės įsiūtos kišenės su vandens nepraleidžiančiais užtrauktukais ir dvi didelės kišenės. Reguliuojamas gobtuvas ir rankogaliai.

Specifikacijos:
Tylus ir minkštas matinis audinys
Vandeniui atspari ir orui laidi APS membrana
DWR apdirbimas be PFC
SuperLoft pamušalas
Šoniniai vėdinimo užtrauktukai
Vandens nepraleidžiantys užtrauktukai
Priekyje ir nugaroje reguliuojamas gobtuvas
Nuimamas gobtuvas
Dvi krūtinės kišenės

Kelnės
Dėl aukštos nugaros dalies dar patogesnės. Keturios kišenės su vandens nepraleidžiančiais užtrauktukais. Reguliuojamas juosmuo ir klešnės.

Specifikacijos:
Tylus ir minkštas matinis audinys
Vandeniui atspari ir orui laidi APS membrana
DWR apdirbimas be PFC
SuperLoft pamušalas
Vandens nepraleidžiantys užtrauktukai
Keturios kišenės su užtrauktukais

Techninės komplekto specifikacijos:
Hidroizoliacija 20 000 mm
Pralaidumas orui 20 000 g/m2/24 h
Visiškai suklijuotos siūlės

Išvados

Yra nuimamas gobtuvas, pakeista kišenių padėtis ir suveržiamas striukės liemuo.
Klešnių apačios tamprios, o tai bus didelis privalumas medžiojant per lietų.
Naujojo kostiumo audinys malonesnis, tylesnis ir mažiau čeža – tai pravers medžioklės su varovais sąlygomis.
Kostiumas puikiai tiks ne tik medžioklei su varovais, bet ir tykant iki −15 laipsnių. Tačiau reikia turėti omenyje, kad netinkamai apsirengus atvirame bokštelyje dvi valandos bus maksimalus laikotarpis, kiek įmanoma ištverti.
Kostiumas labiau tinka aktyviai veiklai nei sėdėti. Judant drabužiai puikiai laikys šilumą.

Įsigykite naujausią žurnalo numerį internetu!

Susiję straipsniai

Naujasis priedas. Medžioklės ginklai ir šaudymas

LA.lv