Patirtis

YouTube kanalo Žurnalas Medžioklė naujienos!0

Nepaisydami nieko, tęsiame darbus! Kovą žurnalo komanda paruošė jums įvairių įdomių ir labai aktualių vaizdo įrašų.
Sužinokite apie Ginklų ir šaudmenų kontrolės įstatymo pakeitimus, susijusius su naktinio matymo prietaisais, ir kaip jie paveiks medžioklės ūkį.

Antrojoje ciklo Interviu laidoje pamatysite pokalbį su UAB Nevda atstovu Ukrainoje Eugenijumi Gaidamavičiumi, kuris papasakojo apie paramą ir pagalbą Ukrainos žmonėms ir kariuomenei.

Sužinokite apie Zala Arms dalyvavimą didžiojoje medžioklės parodoje IWA 2022 ir įmonės pagalbą Ukrainai.
Su mūsų korespondente Kataryna Šterna leiskitės medžioti varnų, vilioti lapių ir pamatykite, kaip atrodo atkurtas sulūžęs peilis.
Žiūrėkite mūsų įrašus apie tetervinus, lokius, barsukus ir kitus žvėrelius!

Ekstra video #11 „Anksčiau šaudydavome šernus, dabar šaudysime rusų šernus“

„Anksčiau šaudydavome šernus, dabar šaudysime rusų šernus“, – taip situaciją komentuoja Zala Arms partneriai Ukrainoje. Lietuvos šaudmenų gamintojas kovo pradžioje Ukrainai paruošė ir išsiuntė 600 tūkst. šovinių, taip pat dalyvavo medžioklės ir laisvalaikio parodoje IWA 2022 Niurnberge. Siūlome pasižiūrėti interviu su Zala Arms steigėju Valdu Žala, kur jis pasakoja apie dabartinę situaciją, gamybos naujienas ir inovacijas bei komentuoja karą Ukrainoje.

Ekstra video #12 Teikiame Ukrainai programinę įrangą, technologijas ir kitą pagalbą!

UAB Nevda partneris Ukrainoje, medžiotojas ir Lietuvos patriotas Egidijus Gaidamavičius pasakoja apie internetines mokymo programas, kurias įmonė teikia Ukrainos mokykloms, apie tai, kaip vyksta aukų rinkimas taikiems gyventojams, nors apie pagalbą Ukrainos gynėjams, kurią Lietuvos įmonė teikia nuo karo pradžios, tik užsimena.

Aktualu. GPA siūlymai legalizuoti naktinius taikiklius jau pateikti!

Ginklų pirklių asociacijos prezidentas Gytis Misiukevičius pasakoja apie organizacijos paruoštus ir pateiktus pakeitimus. Kokioje stadijoje yra jų nagrinėjimas, ko siekiama šiais pakeitimais, kaip jie paveiks valstybės saugumą ir medžioklės ūkio modernizavimą? Atskiras komentaras apie medžiotojų organizacijų šiuo klausimu atliktus veiksmus.

Aktualu. Naktiniai taikikliai pagaliau bus leidžiami medžiotojams? Aiškina Gytis Misiukevičius

Kaip Ginklų ir šaudmenų kontrolės įstatymo pakeitimų projektas paveiks medžioklės sritį? Ką šie pakeitimai reiškia ir kaip jie pakeis naktinių taikiklių statusą? Aiškina Ginklų pirklių asociacijos prezidentas Gytis Misiukevičius.

Pasakoja liudytojai. Kai kurtinys kone ant galvos nusileidžia

Einant ieškoti numestų elnio ragų, verta būti atsargiam. Gali tekti susidurti su kurtiniu, besiruošiančiu tuoktuvėms, ir todėl labai nedraugiškai priimančiu atėjūnus į savo teritoriją. Šį kartą paukštis ne tik pasakė viską, ką galvoja, bet net ir palydėjo neprašytą svečią iš miško.

Medžiotojos dienoraštis #9 Varnų medžioklė su veimaraneriais

Varnų (lot. Corvus cornix) medžioklė Lietuvoje leidžiama nuo liepos 1 d. iki vasario 28 d. (keliamaisiais metais – iki vasario 29 d.). Varnas galima medžioti viliojant, naudojant švilpuką Nordic Crow. Galima naudoti masalą ir laukti paukščių užmaskuotoje slėptuvėje. Varnas galima sumedžioti einant per medžioklės plotus.

Pokalbiai apie medžioklę #33 Naujienos, šaudmenų problemos sprendimas ir safaris Afrikoje

Susiję straipsniai

Su parduotuvės Medžioklis savininke, medžiotoja Lina Bauže kalbame apie termovizorius, aprangą, žibintus, apie šiuo metu visoje Europoje aktualią šaudmenų problemą ir jos sprendimą, taip pat, ką siūlo Medžioklio parduotuvės. Žinoma, taip pat ir apie Linos safarį Afrikoje, įspūdžius, trofėjus ir kainas. Norėdami kreiptis dėl darbo Medžioklio parduotuvėje rašykite medziokliopasaulis@gmail.com ar skambinkite +370 68 784 266.

Norite nusipirkti žurnalą internetu arba jį užsiprenumeruoti?


LA.lv