Medžioklės reikmenys

Specialiai medžiotojams – Polaris Sportsman 570 Hunter Edition0


Polaris Sportsman 570 Hunter Edition
Polaris Sportsman 570 Hunter Edition
Nuotrauka: iš archyvo

Keturratis turi daug privalumų, ypač kalbant apie praktišką jo panaudojimą medžioklėje. Aišku, tai gana didelė investicija, užtat gauni ne tik transporto priemonę, bet ir galimybę pasiekti laimikį ten, kur pėsčiomis eiti per ilgai, o automobiliu privažiuoti neįmanoma. Taip pat keturratį galima naudoti sniegui kasti, laukui suarti ar tiesiog kelionei iki kaimo parduotuvės.

Polaris Sportsman 570 Hunter Edition ir kitus modelius galima papildyti įvairiomis ekstromis. Pavyzdžiui, šiam modeliui skirtas specialus ginklo krepšys, kurį galima įsigyti papildomai, taip pat yra papildoma dėžė įvairiems naudingiems daiktams vežtis. Beje, šio modelio komplekte yra priekinė gervė, o jo rankenos – šildomos, jeigu šaltu oru reikėtų važiuoti didelius atstumus. Ekranas – didelis ir lengvai įžiūrimas.

Galima įsigyti ir kitų priedų: padangų grandines slidžioms sąlygoms, sniego valytuvą. Ir net arklą, jeigu reikia.

Įdomi spalva – kamufliažinė. Galima klausti, ar tai tikrai praktiška, nes juk medžiotojiški modeliai gali būti ir kitų spalvų, bet kamufliažas – visai stilinga. Yra įvairių atsiliepimų, kad ši spalva neleis pastebėti įbrėžimų, bet kiti sako, kad naudojantys tokią transporto priemonę apie įbrėžimus negalvos. Taip pat siūlomi ratai lietais aliumininiais ratlankiais, kurie gal ir nepagerins pravažos, užtat atrodys labai gerai.

Daugelis medžiotojų pripažino, kad po ilgesnės eksploatacijos keturračio svarbą įvertino kaip tik medžioklėje – ne tik važinėjant, bet ir, pavyzdžiui, traukiant iš miško briedį ar kitą gyvūną.

Visada galima išnešti laimikį dalimis ar ištraukti jį savarankiškai, su kartimis ar pan., bet reikia pripažinti, kad neretai keturratis yra vienintelė mechanizuota transporto priemonė, kuria galima didesnį gyvūną išgabenti iš miško. Taigi dar įdomiau, kad Polaris siūlo modelį būtent medžiotojams ir medžioklės sąlygoms.

Polaris Sportsman 570 Hunter Edition

Specifikacijos

Matmenys, mm (ilgis, bazė, aukštis, plotis): 2063, 1283, 1439, 1219
Sėdynės aukštis, mm / prošvaisa, mm: 857 / 279
Svoris, kg: 325
Degalų bako talpa, l: 17
Variklio tipas: Prostar 567CC
Aušinimo tipas: skysčiu
Variklio talpa, cm3: 567
Cilindrų: 1
Variklio taktų: 4
Pavaros: Automatic PVT
Priekiniai / užpakaliniai stabdžiai: hidrauliniai diskiniai
Priekinis ratas: 26/8/14
Užpakalinis ratas: 26/10/14
Kaina: apie 10 700 Eur

LA.lv
Prašome komentuoti mandagiai, nekurstyti neapykantos ir apsieiti be keiksmažodžių.