Patirtis

Šaudymo turnyre „TOMBO™ taurė 2022“ – Radviliškio šaulių sėkmė0

Nuotrauka: Agrokoncernas

Šaltinis: ukininkopatarejas.lt

Taikliausi ūkininkai iš visos Lietuvos rinkosi į Kėdainių rajone įsikūrusią „Medžiotojų sostinę“ išsiaiškinti, kam atiteks šaudymo turnyro „TOMBO™ taurė 2022“ pagrindinis trofėjus. Po beveik mėnesį trukusių 8 itin azartiškų etapų, finale susitiko aštuonios stipriausios komandos. Trečiąjį kartą įmonių „Agrokoncernas“ ir „Corteva Agriscience“ organizuotame turnyre šiemet pergalę šventė Radviliškio rajono šaulių komanda, surinkusi net 101 tašką.
Nugalėtojai džiaugėsi ne tik pelnyta taure, bet ir pagrindiniu prizu – pramoga visai šaulių komandai: lenktynėmis „F-RACE 200“.

Nuotrauka: Agrokoncernas

Antrąją vietą, surinkusi 99 taškus, užėmė Kėdainių rajono komanda, 97 taiklūs šūviai trečiąją vietą lėmė Jurbarko rajono komandai. Toliau finalininkai pagal taiklius šūvius išsidėstė tokia tvarka: Kauno r. komanda (96 taškai), Joniškio r. komanda (93 taškai), jungtinė Anykščių / Ukmergės / Kaišiadorių r. komanda (92 taškai), Pakruojo r. komanda (91 taškas), Šakių r. komanda (82 taškai).

Šaudymo turnyro „TOMBO™ taurė 2022“ finale išskirtiniu taiklumu pasižymėjo ir taikliausių šaulių titulus iškovojo Nerijus Stanislauskas (Anykščių / Ukmergės / Kaišiadorių r. komanda), Juozas Staškūnas (Radviliškio r. komanda) ir Ernestas Grinius (Kauno r. komanda). Jiems atiteko specialios turnyro organizatorių dovanos.

Susiję straipsniai

Taikliausias finalo šaulys N. Stanislauskas pasakojo, kad savo įgūdžius lavino ir papildomai. Ši pramoga jam yra hobis. Nors turnyre dalyvavo pirmąjį kartą, tai nesutrukdė tapti taikliausiu finalo šauliu. „Pernai šaudymo turnyre dalyvavo tėvas, šiemet pakvietimą gavau ir aš. Kartu ūkininkaujame ir atvažiavome. Ūkyje esame pasiskirstę darbus – aš dažniausiai ariu, sėju, kuliu, tėvas rūpinasi tręšimu, purškimu. Jis daugiausia ir bendrauja su vadybininku, kuris mus pakvietė į šaudymo turnyrą. Smagu, kad vyksta tokie renginiai. Dėkoju organizatoriams už gerą varžybų organizavimą ir puikią atmosferą“, – po varžybų kalbėjo N. Stanislauskas.

Toliau skaitykite ukininkopatarejas.lt

PRENUMERUOKITE Žurnalą 2023 M.!

LA.lv
Prašome komentuoti mandagiai, nekurstyti neapykantos ir apsieiti be keiksmažodžių.