Patirtis

Vis dar aktualu prisiminti! Policijos virtualus patrulis perspėja – nepirkite ir neparduokite draudžiamų prietaisų!0

Nuotrauka: Kataryna Šterna

Šis straipsnis parengtas gana seniai, bet vis dar aktualus, nes policijos darbo metodai nesikeičia. Policijos tarnybos išnaudoja visas šiuolaikines galimybes stebėti situaciją ir socialiniuose tinkluose bei skelbimų portaluose.

Vis dar nepatartina internetu parduoti ar pirkti draudžiamų daiktų ir prietaisų, įskaitant duslintuvus. Pagal Ginklų ir šaudmenų kontrolės įstatymą ši įranga vis dar priskiriama karinei technikai ir negali būti naudojama medžioklei. duslintuvų negali pirkti ar parduoti privatūs asmenys.

Ne paslaptis, kad socialiniai tinklai naudojami kaip reklamos platforma. Šį informacijos sklaidos metodą taiko tiek komerciniai, tiek privatūs asmenys.

Uždaros ir specializuotos „Facebook“ grupės, skelbimų portalai ir kitos pranešimų formos nėra anonimiškos. Kiekvieną interneto vartotoją galima sekti. Kiekvieną jo veiksmą galima patikrinti.

Internete įstatymai veikia taip pat, kaip ir realiame pasaulyje. Internetas taip pat turi savo policiją, ar tiksliau Policijos virtualaus patrulio.

Policijos virtualus patrulio pranešimas prieš dvejus metus apėmė duslintuvus ir naktinio matymo prietaisus. Dabar atminkite, kad civiliams draudžiama pirkti duslintuvus, tačiau naktinio matymo taikiklius leidžiama įsigyti ir gabenti.

PRENUMERUOKITE Žurnalą iki 2023 metų pabaigos!

Susiję straipsniai

Naujas žurnalo numeris jau greitai prekyboje!

LA.lv
Prašome komentuoti mandagiai, nekurstyti neapykantos ir apsieiti be keiksmažodžių.