Medžioklės reikmenys

Naujienos. Populiariojo CZ serija 5270

Nuotrauka: iš archyvo

Česká zbrojovka (CZ) yra vienas populiariausių medžioklinių ginklų gamintojų tiek Lietuvoje, tiek visoje Europoje. Jis išsiskiria ne tik kokybe, bet ir prieinamomis kainomis. Kaip ir kiti populiarūs prekės ženklai, CZ nestovi vietoje ir siūlo vis daugiau variantų bei modelių įvairiausiems skoniams ir situacijoms. Na, o serija 527 pripažįstama kaip viena geriausių tarp mažo kalibro ginklų medžioklei ir sportui.

Šios serijos šautuvai žinomi jau beveik trisdešimt metų ir vis dar yra populiarūs tarp medžiotojų bei šaulių sportininkų. Matyt, taip yra dėl puikaus dizaino bei ginklų tikslumo ir patikimumo. Be to, pati kompanija sako neužmieganti ant pasiekimų laurų ir nuolat ieško galimybių ginklus tobulinti, sekant šiuolaikiniais reikalavimais.

Serijos 527 ginklai ne kartą tobulinti, o labiausiai – 2018 metais, kai buvo iš esmės pakeista pagrindinė ginklų koncepcija. Dabar CZ 527 ginklai yra dar tikslesni, patvaresni ir patogesni. Taip pat reguliariai pristatoma variantų naujiems kalibrams ir apskritai naujų modelių.

CZ 527 savybės

Ginklas išsiskiria patikima sistema, pritaikoma būtent mažiems kalibrams. Ginklas vis dar atrodo elegantiškai. Taip pat šios serijos ginklų labai tikslus šaltai kaltas vamzdis. Išorinių taikiklių optinis pluoštas pagauna ir sulaiko šviesą, taip išsiskirdamas iš aplinkinio fono.

CZ 527 Varmint MTR

CZ 527 Varmint MTR
Nuotrauka: iš archyvo

Šis modelis turi viską, ko reikia šauliui – tai itin tikslus ir efektyvus šiuolaikinis ginklas, tinkamas mažiesiems kalibrams. Nuleistukas reguliuojamas. Šaltai kaltas vamzdis 650 mm ilgio, M18x1 sriegis.

Bendras ilgis: 1130 mm
Vamzdžio ilgis: 650 mm
Svoris: 4 kg
Prieinami kalibrai: .223 Rem, 6.5 Grendel
Dėtuvės talpa: 5
Dėtuvė: išimama

CZ 527 American

CZ 527 American
Nuotrauka: iš archyvo


Klasikinis amerikietiško stiliaus ginklas su riešutmedžio buože ir šaltai kaltu vamzdžiu be išorinių taikiklių. Nuleistukas – SST (Single Sporting Trigger).

Bendras ilgis: 1125 mm
Vamzdžio ilgis: 555 mm
Svoris: 2,7 kg
Prieinami kalibrai: .22 Hornet, .223 Rem, 6.5 Grendel, 7.62×39
Dėtuvės talpa: 5
Dėtuvė: išimama

CZ 527 Varmint Laminated

CZ 527 Varmint Laminated
Nuotrauka: iš archyvo


Populiaraus kalibro .223 Rem modelis bus įdomus tiek sportininkams, tiek medžiotojams. Buožė – amerikietiško stiliaus, pilka, laminuota. Šaltai kaltas vamzdis be išorinių taikiklių, M15x1 sriegis.

Bendras ilgis: 1062 mm
Vamzdžio ilgis: 610 mm
Svoris: 3,6 kg
Prieinami kalibrai: .223 Rem
Dėtuvės talpa: 5
Dėtuvė: išimama

CZ 527 Carbine Synthetic

CZ 527 Carbine Synthetic
Nuotrauka: iš archyvo
Susiję straipsniai


Kompanijos dizaineriai ir produktų vystytojai patys eina į medžioklę ir gerai suvokia, koks turi būti ginklas, kad su juo sėkmingai medžiotum. Taip buvo sukurtas naujas modelis, kuris turi visas klasikinės serijos savybes ir naują, modernią sintetinę buožę.

Bendras ilgis: 950 mm
Vamzdžio ilgis: 470 mm
Svoris: 2,7 kg
Prieinami kalibrai: .223 Rem, 7.62×39
Dėtuvės talpa: 5
Dėtuvė: išimama

Žurnalas Medžioklė. Prenumeruok Lietuvos pašte arba ieškok spaudos prekybos vietose.

LA.lv
Prašome komentuoti mandagiai, nekurstyti neapykantos ir apsieiti be keiksmažodžių.