Patirtis

Naktinis lėkštelių šaudymas 2022 gruodžio 16 ir 18 d0

ShootingClub.LT , Malūno g. 6, Kunionių k., Kėdainių rajonas.

RENGINIO DATA IR LAIKAS:

šaudymas vyks du vakarus 2021 m. gruodžio mėn. 16 ir 18d., anksčiausias galimas startas 17-17:15 val.(priklausomai nuo sutemimo), vėliausias galimas dalyvavimo laikas 21val. Užduotis visas dienas bus ta pati, rezultatai bus apibendrinami iš visų dienų dalyvių rezultatų.

DALYVIŲ REGISTRACIJA:

Šaudykloje dalyviai registruojami nuo 16:30val. šaulių komandos nebus sudaromos, šaudymas vyks „gyvos eilės“ principu, į aikštelę priimant po vieną šaulį kai vieta atsilaisvina. Eilė „užsiimama“ palikus pas teisėją varžybų protokolą.

Tam, kad šaudymas vyktų sklandžiai, BŪTINA IŠANKSTINĖ registracija į renginį pasirinktai dienai, kad galėtume prognozuoti dalyvių skaičių ir, kad visi atvykę turėtų galimybę įvykdyti visą užduotį. Maksimalus dalyvių skaičius vieno vakaro metu yra tik 48 žmonės, registruodamiesi Jūs galite pasirinkti kuriuo metu norite šaudyti ir registruotis į pageidaujamo laiko pogrupį, t.y.

Gruodžio 16 d. registruotis: https://www.goshooting.lt/lt/event/n-a-289

Gruodžio 18 d. registruotis: https://www.goshooting.lt/lt/event/n-a-328

Dalyvių skaičiui, numatytai datai pasiekus 48 šaulius, registracija bus sustabdyta. Jei Jūs užsiregistravote, bet pasikeitė planai ir atvykti negalėsite, labai prašome apie tai mus informuoti el.paštu info@shootingclub.lt arba telefonu 8 698 33059

APIE ŠAUDYMĄ

Bus parengtos trys Compak aikštelės, varžybos vykdomos pagal šios disciplinos taisykles. Varžybų įskaitai bus šaunama 75 taikinių, starto kaina 35 eur. Esant techninėms ir laiko galimybėms, užduotį bus galima kartoti, bet įskaitai bus imamas pirmasis šaulio rezultatas, pakartotinio šaudymo kaina 20 eur.

Prieš atvykdami BŪTINAI PASITIKRINKITE INFORMACIJĄ Facebook ar www.GoShooting.lt puslapyje ar renginys neatšaukiamas, nes dėl blogų oro sąlygų arba techninių kliūčių varžybos gali ir neįvykti.

Renginio metu bus didelė šildoma lauko pavėsinė, kurioje jus pavaišinsime arbata.

PRIZAI

I vieta 250 šovinių

II vieta 250 šovinių

III vieta 250 šovinių

10-ta vieta 50 eur. vertės ShootingClub.lt dovanų kuponas

20-ta vieta 50 eur. vertės ShootingClub.lt dovanų kuponas

30-ta vieta 50 eur. vertės ShootingClub.lt dovanų kuponas

40-ta vieta 50 eur. vertės ShootingClub.lt dovanų kuponas

Susiję straipsniai

Esant vienodai surinktam taškų skaičiui dėl prizinės vietos, prizas išdalinamas visiems tos vietos nugalėtojams proporcingai.

Daugiau info telefonu 8 698 33059

PRENUMERUOKITE Žurnalą 2023 M.!

LA.lv
Prašome komentuoti mandagiai, nekurstyti neapykantos ir apsieiti be keiksmažodžių.