Patirtis

LMŽD naujienos0


Jonas Talmantas, LMŽD pirmininkas
Jonas Talmantas, LMŽD pirmininkas
Nuotrauka: iš archyvo

Jonas Talmantas toliau eina draugijos vadovo pareigas

Keli skaitytojai kreipėsi į redakciją su klausimu, ar tiesa, kad Lietuvos medžiotojų ir žvejų draugijos vadovas Jonas Talmantas nusprendė atsistatydinti. „Nusprendžiau atsisakyti Lietuvos ūkininkų sąjungos pirmininko pareigų. Galbūt visuomenėje ši naujiena virto žinia, kad LMŽD netrukus turės naują vadovą, bet tai netiesa“, – paaiškino J. Talmantas.

LMŽD tarybos posėdyje nuspręsta, kad šiemet bus vertinami ir 2019, ir 2020 metų medžioklės trofėjai. Žinia, Vyriausybė priėmė teisės aktų pakeitimus, pagal kuriuos trofėjų apžiūras organizuoti patikėta medžiotojus vienijančioms organizacijoms. Dabar kiekvienas regioninis LMŽD skyrius turės teisę savarankiškai rengti trofėjų apžiūras. J. Talmantas tam nemato jokių trikdžių: „Mūsų organizacijoje yra daug patyrusių trofėjų ekspertų ir matuotojų, kurie galės įvertinti visus trofėjus. Pagal taisykles, po šių apžiūrų apibendrinti rezultatai per 30 dienų turės būti pateikti Aplinkos apsaugos departamentui.“

Taip pat pradėta planuoti draugijos šimtmečio jubiliejaus šventę. Dėl pandemijos ir su ja susijusių apribojimų pernai šventė buvo nukelta. „Matysime, kaip viskas plėtosis ir kaip „elgsis“ virusas. Tikėkimės, kad šiemet situacija pagerės ir rudenį galėsime atšvęsti organizacijos jubiliejų“, – sakė J. Talmantas.

PRENUMERUOK Žurnalas Medžioklė arba ieškok spaudos prekybos vietose!

https://www.medzioklezurnalas.lt/

Posted by Žurnalas Medžioklė on Ceturtdiena, 2021. gada 1. aprīlis

Susiję straipsniai
LA.lv
Prašome komentuoti mandagiai, nekurstyti neapykantos ir apsieiti be keiksmažodžių.