Reklama

GoHunt – čia viskas gali tapti malonia dovana!0


Aivaras Jutka (pirmame plane) ir Igoris Petrušinas laukia jūsų parduotuvėje GoHunt
Aivaras Jutka (pirmame plane) ir Igoris Petrušinas laukia jūsų parduotuvėje GoHunt
Nuotrauka: Kataryna Šterna

www.gohunt.lt

Parduotuvės GoHunt adresas: Savanorių pr. 278-101, Kaunas. Tel. nr.: 8 606 89 555.

Kokios prekės populiariausios gruodį medžioklės reikmenų parduotuvėje? Žinoma, kas nors šilto ir gražaus. Šilto, nes pagaliau prasidėjo žiema, ir gražaus – kalėdinėms dovanoms.

Nuotrauka: Kataryna Šterna

Ką apsivilksime?

Didžiausią asortimentą parduotuvėje GoHunt sudaro Härkila prekės. Galite įsigyti visko, pradedant kepurėmis ir pirštinėmis, baigiant laisvalaikio marškiniais ir šiltais kostiumais.

Iš prekių ženklų Seeland, Alaska ir Chevalier siūlomos šiltos striukės, kelnės, vidinės Softshell audinio striukės, plonos pūkinės ir sintetinės striukės, kurias galima pasivilkti kaip antrą ar trečią sluoksnį po vandens ir vėjo nepraleidžiančiomis striukėmis.

Vietoje galima apžiūrėti didžiąją dalį siūlomų prekių ženklų modelių, o jei lankytojas susidomėtų kuo nors specifiniu, pavyzdžiui, ypač didelio ar ypač mažo dydžio drabužiu, konkretų modelį ar komplektą galima parsisiųsti ir atsiimti per kelias dienas.

Parduotuvėje galima įsigyti visų minėtų gamintojų siūlomų sintetinių ir merinosų vilnos termoapatinių, numatoma pasiūlyti Lietuvos gamintojo Thermowave produkcijos.

Nuotrauka: Kataryna Šterna

Svarbiausia, kad kojoms šilta!

Parduotuvėje GoHunt galite išsirinkti visų rūšių kojinių: merinosų vilnos ir sintetinių, skirtingo storumo ir pritaikytų skirtingam šalčio lygiui!

Avalynė žiemą gyvybiškai svarbi

Parduotuvėje GoHunt šiuo metu siūlomas platus Chiruka ir Härkila odinių, GoreTex ir guminių batų pasirinkimas. Žemų ir aukštų, su klasikiniais batraiščiais ir BOA sistema.

Kiekvienas daiktas gali tapti puikia dovana!

Ką dovanoti medžiotojui? Sprendimas gali būti labai paprastas – parduotuvėje GoHunt platus pasirinkimas įvairiausių suvenyrų ir aksesuarų. Čekijoje gaminti segtukai ir ženkliukai, įvairios stiklinės ir puodeliai su teminiais medžioklės paveikslėliais, stalo reikmenys, indai ir suvenyrai galėtų tapti puikia dovana kokiam medžiotojui ar net medžiotojų kolektyvui. Pavyzdžiui, keliaujant į medžioklę svečiuose gruodį visuomet norisi atvežti pakvietusiam klubui kokią gražią ir naudingą dovaną. Parduotuvė GoHunt gali padėti pasirinkti tinkamiausią.

Nuotrauka: Kataryna Šterna

Vis dėlto patirtis rodo, kad per Kalėdas daugelis renkasi dovanoti praktiškus ir, svarbiausia, šiltus daiktus. Šiltos kojinės, pirštinės ir kepurės, šalikai, striukės ir net brangiausios aprangos detalės dažnai perkamos būtent kaip dovana Kalėdoms.

Parduotuvėje GoHunt siūloma ir puošnesnių prekių, kurias ne kiekvienas medžiotojas kasdien sau pirktų. Šventiniu laikotarpiu klasikinė skrybėlė ir išeiginiai medžiotojo marškiniai – vienas geriausių pasirinkimų dovanai.

Nuotrauka: Kataryna Šterna

Dovanų čekiai

Jei reikia dovanos oficialiam renginiui ar medžiotojui, kurio skonio nepažįstate, arba tiesiog norisi padovanoti pasirinkimo laisvę, galima pasirinkti parduotuvės GoHunt dovanų čekį. Suma gali siekti nuo keleto eurų iki begalybės.

Internetinė parduotuvė

Internetinė parduotuvė Gohunt.lt patogi naršyti, joje galima rasti tiek visas parduotuvėje esančias prekes, tiek tas, kurias galima parsisiųsti. Internetu galima įsigyti viską, išskyrus ginklus ir šaudmenis – šios kategorijos prekes galima apmokėti iš anksto ir vėliau atsiimti parduotuvėje.

Susiję straipsniai

Užsakymas suformuojamas per vieną dieną, o klientas jį gauna per dvi darbo dienas. Šventiniu laikotarpiu šis laikas gali kiek pailgėti, bet visi užsakovai sulauks įsigytų prekių.

PRENUMERUOKITE Žurnalą 2023 M.!

LA.lv
Prašome komentuoti mandagiai, nekurstyti neapykantos ir apsieiti be keiksmažodžių.