Patirtis

Ekstra #21 Lietuvos elnių kvieslių čempionatas baigėsi! Jauniausiam dalyviui – 12 metų0

Raudonės pilyje liepos 16 d. vyko Lietuvos elnių kvieslių čempionatas, kuriame dalyvavo 13 atstovų iš Lietuvos ir Latvijos.

Elnių balsų mėgdžiojimo varžybose buvo trys užduotys: jaunas elnias, ieškantis partnerės, suaugęs elnias ir dviejų suaugusių patinų kova. Kvieslių pasirodymas ir kova buvo gana apylygė – vertinimai išsidėstė tarp 50 ir 73 taškų.

Pirmą vietą, kaip daugelis numatė, iškovojo daugkartinis čempionatų dalyvis ir pernai Europos čempionate 4 vietą užėmęs Rytis Andriuškevičius.

Du dalyviai surinko tokį patį taškų skaičių. Latvis Janis Purinis ir Tautvydas Pankevičius finale pelnė 70 taškų ir stojo vienas prieš kitą kovoje dėl antrosios ir trečiosios vietos. Žiūrovai itin nustebo, kai ir šį kartą abu surinko vienodą taškų skaičių. Įvyko dar vienas pakartojimas, po kurio Tautvydas, pamėgdžiojęs pavargusio elnio balsą ryto metu, iškovojo antrąją vietą.

Pirmąsias tris vietas užėmę Lietuvos atstovai kitąmet vyks į Europos elnių kvieslių čempionatą, o Janis Purinis gavo trečiosios vietos prizą.

Iš viso čempionate dalyvavo 13 dalyvių. Šiemet kvieslių šeima pasipildė nauju nariu – Dovydu Murausku, kuriam tik 12 metų! Vaikinui elnių kvietimas itin sekasi, neskaitant kelių niuansų, kur tiesiog neišneša jaunas balsas. Paklaustas, kada pradėjo užsiimti kvietimu, Dovydas atsakė, kad dar būdamas 10 metų miške pabandė prisikviesti elnius ir sulaukė sėkmės.

Susiję straipsniai

Per apdovanojimo ceremoniją Lietuvos elnių kvieslių asociacijos vadovas Daivaras Rybakovas pagyrė Dovydo pasirodymą ir patvirtino, kad jaunasis kvieslys kitąmet prisijungs prie valstybinės komandos ir kartu su stipriausiais elnių kviesliais vyks į Čekiją dalyvauti Europos čempionate.

Naujasis žurnalo priedas jau prekyboje!

LA.lv
Prašome komentuoti mandagiai, nekurstyti neapykantos ir apsieiti be keiksmažodžių.