Reklama

Čekijos prekės ženklas Night Pearl pristato naujienas rinkoje0

Susipažinti ir įsigyti Night Pearl MANUAL galima čia

Night Pearl yra Čekijos įmonė, įkurta 2000 metais. Tai šeimos verslas, orientuotas į naktinio matymo ir šiluminių prietaisų, skirtų medžioklės ir teisėsaugos reikmėms, gamybą.

Bendrovė jau nuo pat pradžių turi didelę patirtį su naktinio matymo prietaisais, o 2008 m. įkūrė savo prekės ženklą pavadinimu Night Pearl. Taip pat įkūrė dukterinę įmonę ZAHORI Rudel, kuri yra atsakinga už pardavimą, darbą su partneriais ir galutiniais klientais.

„Night Pearl“ filosofija – gaminti aukštos kokybės įrenginius, kurie yra vieni geriausių rinkoje, bet vis tiek už prieinamą kainą.

Lietuvoje šio Čekijos gamintojo produkciją siūlo internetinė parduotuvė ir įmonė hunted.lv.

Night Pearl sukūrė išskirtinio dizaino dieninius taikiklius Manul M6 tenkinančius įvairius medžiotojų poreikius. Jų nesupainiosite su jokiais kitais taikikliais rinkoje. Šios medžioklės įrangos gamyboje naudojamos tik Europos Sąjungoje pagamintos medžiagos, kas leidžia taikikliams suteikti 5 m garantiją ir aptarnavimą įrangos pardavimo vietoje.

Manul M6 seriją sudaro trys skirtingi variantai

Gamintojo reklaminės nuotraukos

Manul M6 1-6x24i – varyminėms medžioklėms. Šis medžiotojo įrankis, leis greitai ir paprastai surasti taikinį.

Gamintojo reklaminės nuotraukos

Manul M6 2,5-15x50i – ypač efektyvus pagalbininkas įprastose medžioklėse tykojant ar sėlinant, bet tikrai nenuvils ir varyminėse medžioklėse.

Gamintojo reklaminės nuotraukos

Manul M6 4.5-27x56i – įprastoms medžioklėms tykojant iš didelių atstumų dėl 27x artinimo funkcijos su paralaksu.

Visų Manul M6 serijos taikiklių korpusai pagaminti iš aliuminio, turi 30 mm diametro kaklelį tvirtinimui ir šviečiantį 6 lygių tašką. Šie dieniniai taikikliai yra atsparūs vandeniui ir sukrėtimams (gali atlaikyti iki 6000 J smūgius).

Norintys išbandyti gyvai ar iš karto įsigyti, gali kreiptis į įgaliotą Night Pearl medžioklės įrangos atstovą Baltijos šalyse – Erdas MB. Daugiau informacijos galite rasti ir www.hunted.lt.

Prenumeruokite žurnalą tiesiogiai internetu!

Naująjį žurnalo numerį jau galima įsigyti spaudos vietose ir internete!

LA.lv