Medžioklės reikmenys

Blaser R8 Ultimate Rose: sukurta moterims0


Blaser R8 Ultimate Rose
Blaser R8 Ultimate Rose
Gamintojo reklaminė nuotrauka

Tekstas ir nuotraukos: Sintija Dozberga

Pasaulyje ir Europoje pastebima reikšminga tendencija – vis daugiau moterų dalyvauja medžioklėje. O daugėjant moterų medžiotojų, vis daugiau prekių ženklų kuria gaminius, skirtus būtent šiai medžioklėje dalyvaujančiai mažumai.

Moteris medžiotoja turi ne tik būti harmonijoje su visuomene ir gamta, bet ir mokėti išsirinkti sau tinkamą ginklą. Prie ginklo reikia priprasti ir susigyventi su juo, kad žinotum, kada ir kaip jį naudoti. Rinkdamasi karabiną moteris turi atsižvelgti į kelis svarbius veiksnius, kurie gali turėti įtakos tiek medžioklės sėkmei, tiek kokybei.

Svarbiausi veiksniai vienareikšmiškai yra ginklo svoris ir ergonomika, dydis, galimybė reguliuoti buožės pažandę ir kulną. Taip pat ginklas turi būti saugus ir patikimas, nes medžioklėje dalyvaujanti moteris turi būti visiškai tikra dėl savo ginklo.

Gamintojo reklaminė nuotrauka

Vokiečių kompanija Blaser, pelniusi didelį pripažinimą tarp medžiotojų dėl aukštos kokybės ir inovatyvių sprendimų, R8 Ultimate kolekciją papildė puikiu specialiai moterims skirtu ginklu – Blaser R8 Ultimate Rose. Šis specialus modelis yra absoliutus tobulumo siekis, jungiantis neprilygstamą našumą, dizainą ir individualumą.

Jei ieškote kokybiško ir prabangaus karabino, garantuojančio puikų tikslumą ir patikimumą, Blaser R8 Ultimate Rose bus tinkamas pasirinkimas. Tai karabinas, kuris išsiskiria ne tik savo išvaizda, bet ir pajėgia užtikrinti aukšto lygio šaudymo patirtį.

Blaser R8 Ultimate Rose

Tai specialus R8 serijos modelis, sukurtas būtent moterims. Įprastą juodą R8 serijos dizainą papildo antracito spalvos zomšiniai įsiuvai, dygsniuoti rožiniais kontrastiniais siūlais. Šis ginklas yra puikus pavyzdys kalbant apie kokybę ir dizainą. Tai modernus ir ambicingas ginklas, pasižymintis puikiu tikslumu ir patikimumu.

Karabinas sukurtas remiantis viena seniausių ir patikimiausių Blaser R8 konstrukcijų, kuri apipavidalinama įmantriu ir unikaliu dizainu. Ultimate Rose dizainas papildytas rožių žiedų ornamentu, sukuriančiu išskirtinę karabino išvaizdą.

Blaser R8 Ultimate Rose siūlo naujausius funkcinius sprendimus, garantuojančius nepriekaištingą tikslumą ir saugumą medžioklėje. Karabinas turi paprastą ir lengvai reguliuojamą pažandės sistemą, šiuolaikišką ginklo užrakinimo mechanizmą. Kaip teigia gamintojas, šis ginklas bus puikus pasirinkimas tiek profesionalioms, tiek ką tik savo medžioklės karjerą pradėjusioms medžiotojoms.

Gamintojo reklaminė nuotrauka

Blaser R8 Ultimate Rose specifikacijos

– Ladies Edition – specialiai moterims sukurtas ginklas
– Reguliuojami buožės pažandė ir buožės kulnas
– Rožinės spalvos reguliuojamos pažandės valdymo mygtukas, puoštas Blaser logotipu
– Kompaktiška buožė (350 mm)
– Juoda karabino rankena, ant kurios pagrindo išgraviruotas rožinės spalvos užrašas Ladies Edition
– Plieninis apsauginis nuleistuko lankelis, puoštas gėlių graviūra
– Standartinis trumpas vamzdis su M15x1 sriegiu, be taikiklio
– Komplekte yra aukštos kokybės ginklo diržas iš antracito zomšos, dygsniuotas rožinės spalvos kontrastinėmis siūlėmis ir puoštas Ladies Edition užrašu
– Rožinės spalvos Blaser logotipas
– Pristato parduotuvė Purnavu Muiža

Jagd&Hund parodoje Dortmunde apžiūrinėjant ginklą ir su juo susipažįstant visų pirma akį patraukia būtent ginklo dizainas, kuris neabejotinai yra labai moteriškas ir tiks dažnai medžiotojai. Ginklas dar labiau nustebina paėmus į rankas ir užsikabinus ant peties. Jis lengvas ir patogus, buožės kulną ir pažandę kiekviena medžiotoja gali susireguliuoti pagal ūgį.

Mažesnio ūgio medžiotojoms dėl plaštakos dydžio viena iš problemų renkantis ginklą būna būtent atstumas nuo ginklo rankenos iki nuleistuko. Tačiau su šiuo ginklu tai nėra problema, nes jis apskritai trumpesnis, todėl puikiai tiks ir smulkesnių rankų savininkėms. Taip pat svarbu atkreipti dėmesį į tai, kad ginklas yra labai saugus, o būtent saugumo klausimais ginklas vis dar turi tam tikrų minusų, t. y. reikia priprasti jį užtaisyti ir ištaisyti, nes saugiklis yra labai kietas.

Pliusai
– Ginklas daug trumpesnis nei kitų prekių ženklų karabinai, nes R8 apkaba yra kartu su nuleistuku
– Viena saugiausių sistemų, maksimaliai sauganti nuo nelaimingų atsitikimų
– Vienas ginklas – keli vamzdžiai ir kalibrai. Prisitaikyk ginklą pagal save

Susiję straipsniai

Minusai
– Reikia priprasti prie apsaugos sistemos. Ji saugi, bet su „kabliuku“, kurį susijaudinus galima pamiršti
– Jei pameti apkabą, iššauti nebegali
– Kaina – šis klausimas visada svarbiausias

Naująjį žurnalo numerį jau galima įsigyti spaudos vietose ir internete!

LA.lv