Medžioklės reikmenys

Atpažink paukščius ir gyvūnus su Swarovski AX Visio 10×320

Gamintojo reklaminė nuotrauka

Švęsdama įmonės 75 metų jubiliejų Swarovski Optik savo klientams siūlo pirmuosius pasaulyje žiūronus, kuriuose įdiegtas dirbtinis intelektas – AX Visio 10×32. Tai revoliucija optinių žiūronų pasaulyje – jais galima fotografuoti ir filmuoti, identifikuoti gyvūnus ir nustatyti tikslią jų vietą. Žiūronais galima atpažinti daugiau nei 9000 paukščių, drugelių, laumžirgių, žinduolių ir kitų laukinių gyvūnų, o žiūronuose įdiegta kamera galima fotografuoti ir filmuoti. Mobiliąja programėle Swarovski Optik Outdoor nuotraukas ir vaizdo įrašus galima bendrinti ir tvarkyti išmaniajame telefone.

Swarovski AX Visio 10×32

Identifikuoja paukščius ir gyvūnus

Einant į medžioklę atstumas neretai sukliudo tiksliai atpažinti miško gyvūnus ar paukščius. Šie žiūronai suteikia galimybę identifikuoti mygtuko spustelėjimu. Šis prietaisas yra unikalus sprendimas, kuris gali praversti medžioklėje atpažįstant ir tyrinėjant fauną savo medžioklės plotuose. Be to, į žiūronus įdiegta kamera įamžins būtent tai, ką matysi. 13 MP kamera negali konkuruoti su profesionalia laukinių gyvūnų stebėjimo kamera, tačiau palyginimui, iPhone 14 pagal numatytuosius nustatymus išsaugo 12 MP nuotraukas. O su žiūronuose įmontuotu kompasu bus galima nustatyti konkrečią gyvūno buvimo vietą.

AX Visio 10×32 žiūronų savybės:

– Dirbtinis intelektas atpažįsta laukinius gyvūnus
– Geolokacijos funkcija gerina gyvūnų identifikavimo patikimumą
– Įdiegta kamera galima fotografuoti ir filmuoti
– Swarovski Optic Outdoor programėle galima dalytis nuotraukomis ir vaizdo įrašais bei juos tvarkyti, keisti žiūronų nustatymus ir kitas reikalingas funkcijas

Galima įsigyti nuo 2024 m. vasario 1 d.

Specifikacijos

Susiję straipsniai

10 k. didinimas
32 mm objektyvas
Matymo laukas: net iki 1 km
13 MP kamera
Akumuliatoriaus veikimo laikas: 15 valandų taupiu režimu, 2 valandos maksimaliu režimu
Kaina: apie 5000 Eur

LA.lv