Patirtis

Anekdotai0

Piešimas: Kataryna Šterna

Susitinka du kiškiai. Vienam letena sužeista.
– Medžioklėje?
– Medžioklėje.
– Medžiotojas?
– Medžiotojas.
– Pašovė?
– Ne. Ant kojos užlipo.

Šeštadienio rytas. Žmona žadina vyrą. Vyras apsimiegojęs:
– Na, kas vėl?
– Argi į medžioklę neisi?
– Valio! Į medžioklę!

Medžiotojas eina į gamtą su žmona, vaikais ir uošve. Vieną vakarą, sėdint miško namelyje, žmona negali rasti uošvės. Pribėgusi prie vyro ragina eiti jos ieškoti. Medžiotojas paima ginklą, išlenkia taurelę ir išeina ieškoti uošvės.
Atžalyne, netoli miško namelio, pamato kraują stingdantį vaizdą: uošvė atsirėmusi į pamiškės krūmus, o prieš ją stovi meška. Žmona verkia:
– Ką dabar daryti?
– Nieko, – atsako vyras, – meška pati į šitą bėdą įsivėlė, tegu pati ir kapstosi.

Du medžiotojai traukia į automobilį sumedžiotą elnią. Ateina dar vienas medžiotojas.
– Ei, nenoriu mokyti, kaip ką daryti, bet daug lengviau elnią traukti atvirkščiai. Tada ragai nesivilks žeme.
Kai tas medžiotojas nuėjo, tuodu nusprendė pabandyti. Kiek vėliau vienas sako:
– Žinai, tas vyrukas buvo teisus. Taip daug lengviau!
– Taip, bet mes tolstame nuo automobilio.

Skaitytojų juokai

Ką daryti miške sutikus mešką?

Vis dažniau pasirodo žinių, kad padaugėjo meškų. Lepečkojės fotografuojasi miško kameromis, smalsiai iš pamiškės stebi automobilius ir verčia patirti nepamirštamų akimirkų, netikėtai pasirodydamos medžiotojų ir aktyviojo poilsio mėgėjų akiratyje. Atrodo, kad iš tiesų atėjo laikas prieš vykstant į mišką rimtai apsvarstyti, ką daryti susitikus akis į akį su stambiuoju plėšrūnu. Štai keletas smagių patarimų, ko tikrai nereikėtų daryti sutikus mešką. Tačiau, kaip sakoma, kiekvienas juokas turi dalelę tiesos.

Susiję straipsniai

1. Kad ir ką būtum girdėjęs anksčiau, prieš mešką negriūk ant žemės ir nevaidink nugaišusio. Niekam – net meškoms – nepatinka blogi aktoriai.
2. Nebėk, nešaũk ir nedaryk staigių judesių!
3. Nesiartink prie meškos pats ir nesistenk jai pastumti lėtesnio draugo! Net jeigu pastaruoju metu atrodo, kad jūsų draugystė neturi ateities.
4. Bėgimas ir staigūs judesiai gali sužadinti meškai norą tave vytis. Jai – vienas menkniekis pasivyti net visomis keturiomis kojomis bėgantį elniuką. Teatleidžia visi elniukai, bet meškos akyse atrodyti lėtu, šlubu elniuku tikrai nenorėtumėte.
5. Lipti į medį daugeliu atvejų gerų rezultatų irgi neduos. Meškos tai daryti moka labai gerai, ypač jeigu medyje tupi mirtinai išsigandęs grobis. Apskritai – kada paskutinį kartą lipote į medį?
6. Vis dėlto, jeigu nepaisysite pastarojo patarimo ir lipsite į kokį medį, meška greičiausiai lips jums ant kulnų. O jeigu tas draugas, kurį pastūmėte meškai, į medį įlipti spės pirmas, kaži, ar sulauksite jo pagalbos rankos. Taip, karma šiuo atveju yra meška.

Emilija Mariševa

Žurnalo „Medžioklė“ YOUTUBE kanalas


LA.lv
Prašome komentuoti mandagiai, nekurstyti neapykantos ir apsieiti be keiksmažodžių.