Patirtis

VIDEO! Medžiotojai šokiruoti tokio elgesio! Latvijoje liudininkas nufilmavo, kaip iš važiuojančio automobilio šauna į elnią. Kaltininkai jau nustatyti0

Gruodžio 10 dieną socialiniuose tinkluose sparčiai išplito vaizdo įrašas, kuriame matyti, kaip iš priekyje važiuojančio automobilio kažkoks asmuo paleidžai šuvi į elnią. Vaizdo įrašas buvo nufilmuotas Latvijoje.

Tai yra absoliučiai neteisėtas elgesys, keliantis pavojų sau ir kitiems, draudžiamas įstatymų ir neleistinas. Medžiotojai komentaruose ir įvairiose „Whatsapp“ grupėse reiškia pasipiktinimą ir šoką tokiu poelgiu, ragina atsakingas institucijas padaryti viską, kas įmanoma, siekiant surasti ir nubausti kaltininkus.

Daugelis medžiotojų atkreipia dėmesį į tai, kad įstatymų paisantys medžiotojai taip nesielgia ir reikalauja didžiausios įmanomos bausmės kaltininkams, o taip pat nerimą kelia tai, kaip tokių neatsakingų asmenų veiksmai griauna medžioklės įvaizdį ir pateikia argumentus medžiotojų priešininkams.

Žurnalas Medžioklė jau ryte susisiekė su Latviojos Valstybine miškų tarnyba, siųsdamas institucijai vaizdo įrašą ir gavo pranešimą, kad: „Šis atvejis yra žinomas Valstybinei miškų tarnybai ir Valstybinei policijai, aplinkybės tiriamos“.

Vėliau Valstybinė policija savo X prifilije praneša, kad: „Susiję su socialiniuose tinkluose išplatintu vaizdo įrašu, kuriame iš važiuojančio automobilio šaudomi miško žvėrys, informuojame, kad Valstybinė policija nustatė įvykio vietą ir galimus su ja susijusius asmenis, t. pradėtas baudžiamasis procesas ir šiuo metu vyksta darbai.“!

Prenumeruokite žurnalą tiesiogiai internetu!

Naujasis priedas. Medžioklės ginklai ir šaudymas

Susiję straipsniai

Naująjį žurnalo numerį jau galima įsigyti spaudos vietose ir internete!

LA.lv