Medžioklės reikmenys

Pirmasis atnaujinamas termo monokuliaras Pulsar Telos LRF XP500

Nuotrauka: Pulsar

PULSAR

Pulsar pristato naujausią terminio matymo monokuliarą Pulsar Telos LRF XP50!

“Turime labai svarbų pranešimą – pagaliau esame pasiruošę pristatyti jums visiškai naują, aukščiausios kokybės Pulsar termovizinį monokulį, kuris taip pat yra pirmasis mūsų pagamintas atnaujinamas įrenginys”, rašoma bendrovės svetainėje.

Telos LRF XP50 turi 640 x 480 raiškos 17 µm pikselių žingsnio šiluminio vaizdo jutikliu. Tai pirmasis monokuliaras, siūlantis NETD žemesnę nei 18 mK. Garantuojamas stulbinantis terminis vaizdas net pačiomis sunkiausiomis šiluminėmis sąlygomis.

Dabar, kaip galėjote atspėti iš pavadinimo, jis taip pat pateikiamas su greitos diafragmos F50/1.0 germanio objektyvu ir įmontuotu lazeriniu tolimačiu, kuris tiksliai matuoja atstumus iki 1 kilometro.

Kalbant apie dizainą, jis taip pat siūlo keletą naujienų, tokių kaip klasikinis skaitmeninis žiedinis priartinimas ir fokusavimo valdikliai, idealiai tinkantys valdyti tiek dešine, tiek kairiąja ranka, ir guminis, neslystantis korpusas.

Bet, žinoma, yra daug daugiau. Apsilankykite mūsų svetainėje ir sužinokite viską apie „Pulsar Telos LRF XP50“ monokuliaro pritaikymo galimybes ir šiuolaikinius privalumus.

Naująjį žurnalo numerį jau galima įsigyti spaudos vietose ir internete!

Susiję straipsniai

Prenumeruokite žurnalą tiesiogiai internetu!

LA.lv
Prašome komentuoti mandagiai, nekurstyti neapykantos ir apsieiti be keiksmažodžių.