Lietuvos medžiotojų ir žvejų draugijos administruojamame lokių stebėjimų žemėlapyje liepą užregistruoti dar trys rudųjų lokių pastebėjimai.
Liepos 1 dieną vienas lokys pastebėtas Romato miške Kaišiadorių rajone. Liepos 8 dieną gauti dar du pranešimai – vienas iš Paramėlio miško, kitas iš Meižių Širvintų rajone, kur stebėtas vienas suaugęs individas.
Visi stebėjimai paskelbti Lietuvos medžiotojų ir žvejų draugijos lokių žemėlapyje, kuriame kaupiama informacija apie rudųjų lokių pasirodymus Lietuvoje. Žemėlapyje galima peržiūrėti ne tik stebėjimų vietas, bet ir gyventojų bei medžiotojų pateiktas nuotraukas ir vaizdo įrašus.
Nuo metų pradžios žemėlapyje jau sukaupta beveik 30 pranešimų apie rudųjų lokių buvimą įvairiuose Lietuvos rajonuose. Daugiausia stebėjimų registruojama rytinėje ir centrinėje šalies dalyje, o tai leidžia stebėti, kaip keičiasi šios saugomos rūšies paplitimas Lietuvoje.
Pranešti apie pastebėtus lokius ir susipažinti su visa sukaupta informacija galima Lietuvos medžiotojų ir žvejų draugijos lokių stebėjimų žemėlapyje.
Elnių minus 21 000, o mes sprendžiame, kas yra tamsusis paros metas. Pokalbiai apie medžioklę #88
Nepraleisk! Išleistas naujas žurnalo numeris

Naujausias žurnalo priedas – MEDŽIOKLINIS ŠUO




