
Birželio 27–29 dienomis Kroatijos Slavonijos regione vyksta 17-asis Europos kombinuoto šaudymo čempionatas. Į šį prestižinį renginį susirinko geriausi šauliai iš viso žemyno – tarp jų ir Lietuvos atstovai, kurie šiuo metu intensyviai kovoja dėl kuo aukštesnių rezultatų.
Varžybos vyksta pagal FITASC taisykles – dalyviai šaudo į judančius ir statiškus taikinius tiek iš lygiavamzdžio šautuvo, tiek iš graižtvinio karabino. Tai kompleksinė disciplina, reikalaujanti ne tik taiklumo, bet ir universalumo bei gebėjimo susikoncentruoti skirtingose situacijose.
Lietuvos šauliai dalyvauja keliose amžiaus kategorijose – nuo jaunių iki senjorų. Nors varžybos dar nesibaigė, jau galime pažvelgti į pirmuosius rezultatus.

Kaip matyti iš rezultatų, geriausią pasirodymą kol kas demonstruoja Igor Petrušin, kuris surinko net 737 taškus ir šiuo metu yra 62-oje vietoje bendroje įskaitoje. Kiti sportininkai taip pat laikosi garbingai – Gintaras Juknevičius ir Virgilijus Gaižauskas neatsilieka, o jaunasis Nedas Šimanauskas rodo daug žadantį potencialą savo kategorijoje.
Kol kas tai yra tik tarpinių rezultatų atspindys – galutiniai pasiekimai paaiškės pasibaigus visoms rungtims. Tačiau jau dabar akivaizdu, kad Lietuvos šauliai čempionate kovoja ryžtingai, o jų pastangos ir pasiruošimas leidžia tikėtis sėkmingo finišo.
Toliau stebėsime varžybų eigą ir informuosime apie visus svarbiausius įvykius bei galutinius rezultatus. Linkime mūsų sportininkams tvirto taiklumo ir šalto proto iki paskutinio šūvio!
!PRENUMERUOKITE žurnalą!
