Patirtis

Įtemptas išbandymas Kipre: Lietuvos šauliai ir teisėjai dalyvavo 47-ajame pasaulio Fitasc sportingo čempionate0

Nuotyrauka: Sporting.lt

47-asis pasaulio Fitasc sportingo čempionatas Kipre tapo tikru ištvermės išbandymu tiek sportininkams, tiek teisėjams. Dalyviai iš viso pasaulio susidūrė ne tik su sudėtingomis šaudymo sąlygomis, bet ir su alinamu karščiu – varžybų metu termometro stulpelis siekė net 40 laipsnių. Tokios varžybos reikalauja ypatingo fizinio pasiruošimo, psichologinės ištvermės ir susikaupimo. Tačiau kartu tai ir neįkainojama patirtis, kuri grūdina sportininkus būsimoms pergalėms.

Kipro karštyje susitelkimo neprarado ne tik šauliai, bet ir teisėjai. Tarp jų – du tarptautinės kategorijos atstovai iš Lietuvos: Egidijus Paliulis ir Lolita Paliulienė. Išbūti visą dieną atidžiai stebint kiekvieną šūvį tokioje temperatūroje – nelengva užduotis net labiausiai patyrusiems profesionalams.

Čempionu tapo aukščiausio meistriškumo klasę pademonstravęs prancūzas Matthieu Delmas. Jis per keturias dienas pataikė net 191 taikinį iš 200 ir iškovojo 2025 metų pasaulio čempiono titulą.

Iš Lietuvos šaulių geriausiai pasirodė Virgilijus Gryba, kuris pataikė 168 taikinius iš 200 ir užėmė 12 vietą senjorų kategorijoje. Open kategorijoje varžėsi Vilius Urbonas (144/200) ir Danius Nedzinskas (131/200).

Susiję straipsniai

Iš viso šiame pasaulio čempionate dalyvavo 650 geriausių šaulių iš viso pasaulio – įrodymas, kad šaudymo sportas suburia elitinius sportininkus iš įvairių šalių ir žemynų. Info Sporting.lt

Žiūrėk, judėk, šauk. Knyga pradedantiesiems medžiotojams

!PRENUMERUOKITE žurnalą!

LA.lv
Prašome komentuoti mandagiai, nekurstyti neapykantos ir apsieiti be keiksmažodžių.