Reklama

InfiRay ir Hikmicro termovizoriai populiarūs visame pasaulyje – ką reikėtų apie juos žinoti?0

Gamintojo reklamos nuotrauka

Puikią įrangą siūlo medzioklis.com

Daugelis medžiotojų jau neįsivaizduoja savęs be termovizoriaus. Tai itin praktiškas ir patogus įrenginys, taupantis laiką, didinantis saugumą. Juk pamatyti toliau, atpažinti greičiau, įsižiūrėti detaliau – didelis privalumas ir pranašumas medžiojant bet kokiu oru ir paros metu. Dabar belieka tik aptarti, kaip medžiotojui, gamtos mylėtojui ar ūkininkui pagal turimą biudžetą pasirinkti tinkamą termovizorių.

Šiame straipsnyje pristatysime du gamintojus: InfiRay – pasaulinis termovizinės optikos gamybos lyderis, ir Hikvision, kurį žinome kaip apsaugos kamerų ir sistemų gamintoją.

InfiRay savo veiklą pradėjo 2010 metais ir šiandien yra aukščiausios klasės termovizinių jutiklių gamintoja. Įmonės sukurti jutikliai naudojami kosminiuose palydovuose, gamybos pramonėje ir civilinėje rinkoje. InfiRay gamina labai kokybiškus ir prieinamus termovizorius medžiotojams, apsaugos bendrovėms, laukinių parkų ir gamtos apsaugai.

Nuotrauka: medziolkis.com

InfiRay specializacija – termovizorių gamyba, o didžiąją dalį komponentų jie gamina patys: nuo jau minėtų aukščiausios kokybės jutiklių, germanio objektyvams skirtų lęšių, šiluminių jutiklių, vaizdo apdorojimo procesorių iki algoritmų, išvalančių ir išaštrinančių termovizinį vaizdą iki ypatingo detalumo.

InfiRay pirmieji pristatė rinkai termovizorių, turintį ne tik skaitmeninį, bet ir optinį artinimą – tai ZOOM ZH38. Vienas prietaisas su galimybe perjungti tarp dviejų optinių matymo laukų: 19 mm ir 38 mm. Medžiotojas gali patogiai naudoti tą patį termovizorių plačiai dairytis ir žvėrims aptikti, o pamatęs – pritraukti vaizdą ir apžiūrėti iš arčiau, neprarasdamas vaizdo kokybės.

InfiRay termovizoriuose montuojami aukštos raiškos ekranai užtikrina, kad matomas vaizdas būtų kontrastingas ir itin aiškus, o stebėti būtų patogu ilgą laiką, nevarginant akių. Naujos kartos termovizorių baterijos yra patikimos, ilgaamžės, dažniausiai keičiamos ir greitai įkraunamos, todėl jūsų medžioklė su termovizoriumi bus dinamiška ir produktyvi.

Hikvision yra antras pagal dydį apsaugos sistemų gamintojas pasaulyje, turintis net 43 tūkst. darbuotojų. Hikvision vaizdo kameros bei atpažinimo ir apsaugos iškvietimo sistemos naudojamos tiek valstybinių, tiek ir privačių įmonių.

Gamintojo reklamos nuotrauka

Hikmicro Outdoor yra Hikvision padalinys, skirtas tik medžioklinių termovizorių gamybai. Jis neseniai pristatė naują termovizorių liniją Gryphon. Tai prietaisai, atliekantys termovizinio vaizdo, naktinio matymo ir tolimačio funkcijas viename įrenginyje. Gryphon taip pat gali rodyti hibridinį – sujungtą terminį ir naktinį vaizdą – vienu metu. Tai labai pažangus puikių parametrų prietaisas šiuolaikiškai medžioklei.

Abi bendrovės yra aršios konkurentės, o sena išmintis byloja: kur du pešasi – trečias laimi. O mums tai puiki žinia, nes būtent pirkėjas ir laimi šioje situacijoje. Gamintojai priversti nuolat kurti naujas technologijas, tobulinti savo produktus ir pateikti juos vis geresne kaina, siekdami įsitvirtinti naujoje rinkoje.

Esu turėjęs porą skirtingų termovizorių, bet kai teko palyginti su kinų gamybos termovizoriais, likau nustebintas, kad daug mažiau kainuojantis termovizorius rodo daug geriau nei maniškis, nors šis pirktas visai neseniai. Medžiotojas Jonas Rutkauskas

Didelės bendrovės pačios gamina daugelį svarbiausių elektroninių komponentų: termovizinius jutiklius, procesorius, plokštes, kuria savo programinę įrangą, tobulina vaizdo apdorojimo algoritmus. Dėl didelių gamybos apimčių užsitikrina komponentų tiekimą, todėl produktų kūrimas ir apimtys nesulėtės. O tai kelia didelį nerimą senesniems Europos ir JAV termovizorių gamintojams, nebespėjantiems su rinkos naujovėmis ir tendencijomis.

Gamintojo reklamos nuotrauka

Termovizorių šiandien gali įsigyti kiekvienas, pigiausias prietaisas medžioklei kainuoja vos 550 eurų. Dabar medžiotojas renkasi pagal mėgstamiausią medžioklės būdą, plotus, kuriuose medžiojama, ir kišenę, o palankios pirkimo sąlygos, lizingas, lietuviškas aptarnavimas ir paslaugūs specialistai nepalieka abejingų.

Su termovizoriumi medžioju tiek dieną, tiek naktį, akis dažnai apgauna, o termovizorius – niekados. Lengva ne tik pamatyti, atpažinti, bet ir surasti kritusį žvėrį po šūvio aukštoje žolėje ar tankiuose krūmuose. Medžiotojas Robertas Čėsnys

InfiRay ir Hikmicro puikiai prisitaiko prie savo pirkėjų poreikių ir Europoje, ir JAV, o jų gaminami prietaisai pranoksta lūkesčius. Ilgas akumuliatorių veikimo laikas ir energiją taupanti naujos kartos elektronika leidžia naudoti termovizorių visos medžioklės metu. Lietuvoje šiais prietaisais medžiotojai naudojasi seniai. Oficialūs atstovai tvirtina, kad iš kelių šimtų parduotų termovizorių į remontą grįžo vos 1 proc. gaminių su defektais.

Platinimo ir prekybos tinklas

Susiję straipsniai

Svarbu tai, kad oficialus atstovas koncentruojasi vien tik į savo prekę, todėl skiria daug daugiau dėmesio nei kiti. Todėl rekomenduojame rinktis InfiRay Lietuva arba Hikmicro Lietuva – oficialius atstovus mūsų šalyje. Perkant iš oficialaus atstovo jums bus suteikta 3 metų prietaiso garantija, greitas aptarnavimas ir lietuviškas servisas. Jei tektų remontuoti termovizorių, atstovas suteiks pakaitinį įrenginį. Konsultacijai galite susisiekti el. paštu arba telefonu, o daugiau informacijos sužinosite interneto svetainėse.

InfiRay Lietuva
+370 683 12 285
info@iray.lt
www.iray.lt

Hikmicro Lietuva
+370 683 12 285
info@hik.lt
www.hik.lt

Prenumeruokite žurnalą Medžioklė iki 2022 m. pabaiga!

LA.lv