Medžioklės reikmenys

Geriausias visų laikų medžioklinis kostiumas nuo lietaus? Alaska 1795 Superior Pro!0

Gamintojo reklaminės nuotraukos

Rudens sezonas atneša ne tik fantastiškų medžioklės akimirkų – elnių ragai, briedžių ruja ir medžioklė su varovais čia pat, už kampo… Tačiau ateina ir su savo nemaloniais šalutiniais poveikiais. Lietus, purvas, vėjas – niekas taip netrukdo mėgautis medžioklės procesu kaip blogas oras. Žinoma, medžiotojams jau nereikėtų skųstis blogu oru, nes tinkamos medžioklės aprangos pasirinkimas iš tiesų yra gana didelis. Kiekvienas sezonas prasideda įvairiomis naujienomis. Alaska 1795 siūlo naują medžioklinės aprangos kostiumą Superior PRO, skirtą būtent blogam orui. Gamintojas netgi teigia, kad šis Alaska Superior Pro yra geriausias visų laikų medžioklės kostiumas nuo lietaus. Pažiūrėkime!

Alaska Superior Pro

Ypatybės

Lengvumas
Atsparumas vandeniui
Tvirtumas
Kiek tyli yra apranga
Keturios skirtingos spalvos
Ruda / purvo
BlindTech nematomasis
BlindTech ryškusis
BlindTech saugumas


Superior Pro striukė pasiūta su aukštos kokybės APS membrana, vandens nepraleidžiančiais užtrauktukais, ventiliacinėmis kišenėmis, kišenėmis racijai abiejose krūtinės pusėse – tai naujiena. O dar ir su nuimamu gobtuvu, didele kišene nugaroje, sustiprintu audiniu ant alkūnių ir ant kišenių.

Kelnėse yra keturios kišenės, galima prisegti petnešas, diržo reguliavimo juostas, sustiprintas audinys ties keliais ir klešnių apačioje. Alaska naudojama APS membrana užtikrina 20 000 mm atsparumą vandeniui ir 20 g/m2/24 h medžiagos pralaidumą orui. Apranga yra gana lengva, patvari, taip pat ir tyli, o tai dažniausiai netipiška lietingam orui skirtiems drabužiams. Ideali temperatūros amplitudė yra nuo nedidelio minuso iki +10 laipsnių. Striukė ir kelnės apdorotos Hi-Dry sistemos vandeniui atspariu priedu, kuris taip pat apsaugos nuo nešvarumų. Gamintojas siūlo keturias skirtingas spalvas.

Dvi racijos kišenės
Striukė yra su dviem didelėmis kišenėmis ant krūtinės, su angomis racijos antenai bei ausinių laidui. Raciją galima pritvirtinti specialiu dirželiu kišenės viduje.

Ventiliacinės kišenės
Jei reikia daug judėti, galima naudoti ventiliacines kišenes striukės šonuose. Jos būna labai naudingos, kai einant pasidaro karšta. Kišenėse taip pat yra tinklelis, apsaugantis, kad į kišenes nepatektų, pavyzdžiui, vabzdžių.

Trys vidinės kišenės ir pamušalo tinklelis
Striukės viduje yra dvi kišenės su užtrauktukais ir viena didelė kišenė. Dėl tinklinio pamušalo striukė yra lengva, gerėja jos drėgmės išgarinimo savybės.

Didelė kišenė nugaroje
Be keturių išorinių ir trijų vidinių kišenių striukėje dar yra didelė užpakalinė kišenė, užsegama užtrauktuku.

Nuimamas gobtuvas
Dėl nuimamo gobtuvo striukė pritaikoma skirtingoms medžioklės situacijoms. Gobtuvą nuimti galima labai greitai. Striukė dar turi atskirą apykaklę, kuri apsaugos, kaklą nuo lietaus naudojant gobtuvą.

Sustiprintos alkūnės
Ant alkūnių ir kišenių yra apsaugantis sustiprintas audinys.

Kelnės

Keturios kišenės su užtrauktukais
Viršutinėje kelnių dalyje iš viso yra keturios didelės kišenės, visos su užtrauktukais, kurios taip pat apsaugos ir nuo lietaus.

Reguliuojamas juosmuo
Kelnės reguliuojamais raišteliais lengvai pritaikomos įvairioms kūno formoms.

Petnešų tvirtinimo elementai
Jei nepatinka nešioti diržo, tačiau kelnės linkusios lėtai ir ryžtingai pasiduoti gravitacijos įtakai, gamintojas pagalvojo apie tai, kad prie jų būtų galima pritvirtinti petnešas.

Ventiliacinės kišenės
Kaip ir striukė, kelnės turi ventiliacines kišenes, kurias galima atitraukti, jei pasidaro karšta.

Sutvirtinti keliai
Ant kelių yra specialūs tylaus audinio antsiuvai.

Reguliuojamos klešnės
Kelnių galus galima ne tik prisegti prie aulinių batų, bet ir reguliuoti pagal poreikį.

Išvados

Gamintojas siūlo modelių vyrams ir moterims, be to, keturių skirtingų atspalvių. Žvelgiant į specifikacijas, galima daryti išvadą, kad buvo apgalvotos įvairios smulkmenos, kurios tikrai apsaugos lyjant. 20 000 mm apsauga nuo vandens yra labai geras rodiklis. Dar stebina tai, kad pavyko sukurti gana tylią aprangą, kuri efektyviai apsaugo nuo lietaus. Paprastai šias dvi funkcijas sunku derinti: arba apranga yra tyli, arba apsaugo nuo lietaus. Vargu, ar išliksi sausas, jei ją vilkėdamas atsisėsi į vonią, bet lietingą dieną leistis į medžioklę patogiai tikriausiai bus įmanoma. Kalbant apie kainą, Alaska 1795 drabužiai nėra patys brangiausi, o priklausomai nuo modelio ir spalvos, komplektą galima įsigyti apytikriai nuo 318 eurų.

Apie Alaska 1795 aprangą iš medžiotojų dažnai sulaukiame gerų atsiliepimų, todėl tikrai galima patikėti gamintojo teiginiu, kad tai, ko gero, geriausias visų laikų medžioklinis kostiumas nuo lietaus. Kostiumas Superior Pro

Prenumeruokite žurnalą tiesiogiai internetu!

Susiję straipsniai

Naująjį žurnalo numerį jau galima įsigyti spaudos vietose ir internete!

LA.lv