Medžioklės reikmenys

Hanwag Alaska Wide GTX – auliniai aktyviam medžiotojui ir kiekvienam žygeiviui0

Gamintojo reklaminė nuotrauka

Patogūs, patvarūs ir nepaprastai universalūs medžioklės ir žygio auliniai. Alaska GTX puikiai pasirodo tiek vienos dienos žygyje, tiek net savaitės trukmės aktyvioje medžioklėje. Pagaminti iš aukščiausios kokybės nubuko odos su vandeniui atsparia ir orui laidžia Gore-Tex® membrana.

Dėl Gore-Tex pamušalo kojos bus sausos net stipriai lyjant ar sningant, tai gerokai sumažina riziką nusitrinti kojas ir užtikrina komfortą net ypač intensyviomis sąlygomis. Aulinių paviršius pagamintas iš vientisos konstrukcijos, stabilizuojančios ir saugančios kulkšnį.

Batai kiek praplatintomis nosimis, tai padidina komfortą vaikštant. Šie batai su Vibram® Foura padu, kuris užtikrina stabilumą ir sukibimą su paviršiumi. Specialūs metaliniai guoliukai padeda aulinius lengviau suvarstyti.

Hanwag Alaska Wide GTX

Praktikoje

Oskaras Treilichas: „Vieni patogiausių aulinių, kokius teko kada nors avėti. Nežinau, ar kalti Vibram padai ir ypatingi vidpadžiai, tačiau turiu pripažinti, kad jie išties labai patogūs. Dar man patinka, kad šie auliniai nėra nei aukšti, nei žemi, galėčiau pasakyti – vidutinio aulo, o būtent su tokiais ir patogiausia vaikščioti.

Taip pat reikia atkreipti dėmesį ir įvertinti oda aptrauktą kulkšnies sritį. Auliniai dėl to tikrai labai patogūs. Smagu, kad su šiais auliniais patogiai jaučiuosi net pravaikščiojęs visą dieną, o vakare nusiavęs nejaučiu pėdų nuovargio. Su tinkamomis terminėmis kojinėmis juos būtų galima puikiai avėti visą žiemą.

Praktikoje taip pat pasitvirtino, kad dėl Gore-Tex pamušalo stovint tiek didelėse rudeninėse šlapynėse, tiek dabar – giliame sniege, batai visiškai nepraleidžia drėgmės. Taip pat reikia pabrėžti, kaip patogu juos susirišti, mat šie auliniai turi metalinius guoliukus. Be to, būna, kad kitų medžioklinių aulinių raišteliai ima dilti suvarstymo vietose, o dėl tokių guoliukų raišteliai ilgą laiką išsaugo savo kokybę.

Iš visų realiai avėtų aulinių galiu paliudyti, kad šie yra patogiausi ir praktiškiausi. Reikia paminėti ir svarbų faktą, kad visi iki šiol avėti medžiokliniai auliniai anksčiau ar vėliau ima trūkinėti sulinkimo vietose, ko nebūtų galima pasakyti apie šių aulinių medžiagą, padengtą guma.“
Kaina: 310 eurų. Ieškokite Hanwag.com, Jahipaun.lv

Naująjį žurnalo numerį jau galima įsigyti spaudos vietose ir internete!

LA.lv